Informace o pilách, kotoučích a kotoučových nožích

Technické informace o pilových kotoučích a jejich specifikace. Blog o kotoučích!


Drážkovací pilové kotouče VHM a HSS

HSS pilové kotouče na kov drážkovací

HSS drážkovací pilové kotouče

jedná se o kotouče vhodné pro malé hloubky. Je tedy určeno převážně pro tenčí profily a hloubení drážek. Převážně nemají prodloužené tělo z důvodu styku s řezným materiálem pouze v oblasti zubů. Využití teda mají pro řezání malých hloubek jako šroubů, odřezávaní, výrobu drážek a spousty dalšího. Pro více informací a přehledu produktu navštivte jejich přehled zde: "pilové kotouče"

Mezi přednostní vlastnosti patří vynikající pevnost a vysoká odolnost proti prasknutí a únavě materiálu. Pro více informací je vhodné navštívit poradnu, kde se dozvíte více o konkrétní problematice, převážně z pohledu zubů a využití na různé materiály. Variabilita na zakázku je velmi pestrá a zajisté vyhový všem Vašim požadavkům. Mohou zde spadat například různé unášecí otvory, otvory na hřídel, upínací drážky a spousty dalšího. Lze kotouče opatřit i o povlakovou úpravu. Všechny pily jsou možny vybrat s libovolným ozubením.

Pilové kotouče

HSS pilové kotouče na drážkování kovu

Oproti předchozímu typu pilových kotoučů jsou tyto pilky určeny spíše pro hluboké řezy. Mohou být skryty i pod názvem drážkovací frézy bez bočního vyklizování třísek. V této nabídce pilových kotoučů lze najít i kotouče pro plytké řezy. Pod tím pojmem si můžete představit například řezání hlaviček šroubů. V případě hlubších drážek je vhodnější volit větší rozteč zubů z důvodu zahlcovaní řezným materiálem. Oproti tomu pro plýtké řezy je vhodnější mít větší počet zubů bez velkých rozestupů.

Řezný úhel je většinou dirigován normami (DIN, ČSN, GOST), měkčí materiál dovolí o něco ostřejší úhel. Využití těchto pil nabízí řezání široké škály materiálu jako je sádra, plast, folie, karton, kůže, textilie, pryž a tak dále. HSS drážkovací kotoučové pily, HSS prořezávací pily, drážkovačky a ostatní kotoučové pily jsou nabízeny i v palcových mírách. Lze vytvářet různé rozměry a různé parametry dle přání zde: "Pilové kotouče".

pilové kotouče

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Z jaké oblasti byste chtěli další článek?

Pilové kotouče - (VHM, HSS a SK)
Výsledek ankety
157
Pily (ruční, motorové, elektrické, strojní)
Výsledek ankety
40
Kotoučové nože (HSS)
Výsledek ankety
38
Frézy (VHM a HSS)
Výsledek ankety
18
Motorové pily
Výsledek ankety
9
Jiné
Výsledek ankety
25
 

Archiv anket

Najdi na webu
Stiskni pro hledání
 
Pilové kotouče Hecht

Na trhu se objevují pilové kotouče značky Hecht. Převážně slouží na dřevo a jejich kvalita je velmi dobrá. Pozor ale na neoriginální kotouče!

GSP Zborovice - nový web GSP Zborovice - nový web

Na začátku roku 2014 spustilo GSP zborovice nové webové stránky.

Něco nového u GSP Zborovice

GSP Zborovice se nechalo slyšet, že chystají pro zákazníky něco nového. Že by to byl nový web? Necháme se překvapit. Nemělo by to prý trvat dlouho :)

Přidány nové rubriky a informace Přidány nové rubriky a informace

Do našeho blogu postupně doplňujeme různé informace o kotoučích, pilkách a jiných zajímavých výrobcích.

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Pilové kotouče
© Pilové kotouče

Navigace:
Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.