Informace o pilách, kotoučích a kotoučových nožích

Technické informace o pilových kotoučích a jejich specifikace. Blog o kotoučích!


Kotoučové nože

Kotoučové nože

Dnešní trh s kotoučovými noži je velmi rozsáhlý. Kotoučové nože mají širokou škálu použití hlavně díky variabilnosti jejich broušení, tvrdosti a použitelnosti. Naše HSS kotoučové nože již dávno nejsou jen určeny, pro řezání běžných průmyslových materiálů. Velký přínos nabízí například jejich použití v potravinářském průmyslu, mají zde využití k řezání hluboce zmražených potravin, zpracování ryb, hlavně na lodích kde se ulovené ryby zpracovávají ve velkém množství a okamžitě zamrazují, nebo jsou výborné ke krájení konzervované zeleniny. Nože HSS jsou přísně testovány všemi dostupnými i nejnáročnějšími testy a splňují veškeré hygienické normy. Tyto nože jsou vyrobeny z vysoce odolné, speciálně vyvinuté a nerezavějící oceli. Dalším sortimentem určeným pro potravinářství jsou v naší nabídce nože, které jsou určené k sekání kostí i masa a krájení nebo na specificky vyhraněné použití, jako jsou nože na odblaňování, extra kalené a broušené nože kutrové, či nože určené do mlýnů na maso.

HSS kotoučové nože

HSS kotoučové nože také vyrábíme na řezání gumy, kůže, lepenky, papíru, molitanu a samozřejmě klasických materiálů jako je plech, novodur, plexiskla a jiné materiály. Kotoučové nože jsou také vynikající na řezání různých izolačních materiálů a folií.

HSS nože jsou vyráběny vždy a pouze na zakázku a tzv. na míru, nutné je vždy udělat se zákazníkem pro kterého se nůž vyrábí přesné portfolio jeho objednávky. Určení specifik každého výrobku je nutné důkladně a do detailů zpracovat a zadat. Důležitými parametry pro výrobu kotouče jsou jeho vnější průměr kotoučového pole, síla nože, průměr otvoru na hřídel, typ a druh materiálu, ze kterého má být kotoučový nůž vyroben a několik dalších specifik na základě kterých se přesně tento kotoučový nůž vyrobí.

S ohledem na materiál, který potřebujeme řezat, mají i tyto nástroje různorodé řezné hrany. Variabilně je možné nabrousit kotouče pro potřebu jejich použití. Dle těchto kritérií se pak brousí na kotouči jednostranné ostří, podbrus, oboustranné ostří a jiné varianty. Dodáváme HSS HSS kotoučové nože pro všechny druhy kotoučových řezaček. Naše nabídka obsahuje kloboukové nože, hrncové nože, obráběcí hřebenové nože a to v různých povrchových úpravách i atypické, přesně dle potřeby a přání zákazníka.

HSS kotoučové nože

V běžném průmyslu je využíván kotoučový nůž bez přerušovaného ostří, ale také může být ostří opatřeno ozubením, které se podobá HSS pilám na kov nebo přerušované ostří. Řezné hrany průmyslových nožů jsou s ohledem na druh děleného materiálu velmi rozmanité.

Jsme schopni dodat také speciální nože, jako jsou perforační nože k perforování papírů a folií s použitím na perforování trhacích kalendářů, tiskopisů atd. Tyto perforační nože se využívají k řezání proti podložce, kovovému válci nebo také navzájem proti sobě. Naše kotoučové nože se vyrábějí ze speciálních ušlechtilých ocelí.

HSS kotoučové nože

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Z jaké oblasti byste chtěli další článek?

Pilové kotouče - (VHM, HSS a SK)
Výsledek ankety
155
Pily (ruční, motorové, elektrické, strojní)
Výsledek ankety
38
Kotoučové nože (HSS)
Výsledek ankety
38
Frézy (VHM a HSS)
Výsledek ankety
18
Motorové pily
Výsledek ankety
9
Jiné
Výsledek ankety
25
 

Archiv anket

Najdi na webu
Stiskni pro hledání
 
Pilové kotouče Hecht

Na trhu se objevují pilové kotouče značky Hecht. Převážně slouží na dřevo a jejich kvalita je velmi dobrá. Pozor ale na neoriginální kotouče!

GSP Zborovice - nový web GSP Zborovice - nový web

Na začátku roku 2014 spustilo GSP zborovice nové webové stránky.

Něco nového u GSP Zborovice

GSP Zborovice se nechalo slyšet, že chystají pro zákazníky něco nového. Že by to byl nový web? Necháme se překvapit. Nemělo by to prý trvat dlouho :)

Přidány nové rubriky a informace Přidány nové rubriky a informace

Do našeho blogu postupně doplňujeme různé informace o kotoučích, pilkách a jiných zajímavých výrobcích.

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Pilové kotouče
© Pilové kotouče

Navigace:
Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.