Informace o pilách, kotoučích a kotoučových nožích

Technické informace o pilových kotoučích a jejich specifikace. Blog o kotoučích!


SK Pilové kotouče

SK Pilové kotouče

V součastné době je na trhu spousta firem nabízející různé nářadí a produkty velmi podobného stylu. Ale pouze naše firma nabízí kvalitní pilové kotouče se slinutými karbidy, které vždy upravíme přesně na míru a dle přání každého zákazníka individuálně. Sestavíme pilové kotouče vhodné přesně pro účel, k němuž bude určen a to podle řezných podmínek, specifik jeho uchycení i povrchovou vrstvou, která kotouč chrání proti otěru, prasknutí, nadměrnému zahřívání, nebo provedeme úpravu kotouče například proti nadměrnému hluku za pomoci speciálního drážkování.

SK pilové kotouče

Technologie slinování spočívá ve spečení břitových destiček karbidu wolframu a kobaltu za pomocí vysoké teploty a tlaku. Takto vyrobený plát se laserem nabrousí na správný počet zubů a opatří se dilatačními drážkami, které zabraňují nadměrnému pnutí kotouče při řezu ve vysokých táčkách.

Pilové kotouče mají mnoho využití, ty které jsou specializovány například na řezání kovu, jsou vyrobeny z kvalitní a patentované legované oceli. Tyto kotouče jsou opatřeny vrstvou titanu pro jejich velkou pevnost a tvrdost. Titanová vrstva se nanáší technologií povlakování, kde za působení oxidu uhličitého je tato vrstva nanesena. Díky tomuto technologickému postupu je možné opatřit touto speciální vrstvou kotouče všech velikostí a úprav.

Všechny kotouče je možné opatřit různým počtem zubů a opatřit i speciálním drážkováním pro zajištění menší hlučnosti a odvodu přílišného tepla pro řezání při vysokých otáčkách.

Pro zvolení ideálního počtu zubů na kotouči slouží jednoduchá teorie, a to zachování počtu alespoň dvou zubů v řezu. V našem sortimentu také najdete speciální kotouče, které jsou určeny na řezání například hlaviček šroubů, také máme pilové kotouče pro práci ve zlatnickém průmyslu. Další sortiment nabízených kotoučů je určen na řezání pryže, trubek včetně orbitálních, PVC, sklolamina, textilií, kartony, folie a jiných materiálů.

SK pilové kotouče

Všechny pily nabízíme v klasických i v palcových mírách, různých roztečí i uchycení a samozřejmostí je i výroba individuální, přímo na přání zákazníka. Ke všem našim pilám zajištujene záruční i pozáruční servis, broušení i půjčení nástrojů pro jejich použití.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Z jaké oblasti byste chtěli další článek?

Pilové kotouče - (VHM, HSS a SK)
Výsledek ankety
158
Pily (ruční, motorové, elektrické, strojní)
Výsledek ankety
40
Kotoučové nože (HSS)
Výsledek ankety
38
Frézy (VHM a HSS)
Výsledek ankety
18
Motorové pily
Výsledek ankety
9
Jiné
Výsledek ankety
25
 

Archiv anket

Najdi na webu
Stiskni pro hledání
 
Pilové kotouče Hecht

Na trhu se objevují pilové kotouče značky Hecht. Převážně slouží na dřevo a jejich kvalita je velmi dobrá. Pozor ale na neoriginální kotouče!

GSP Zborovice - nový web GSP Zborovice - nový web

Na začátku roku 2014 spustilo GSP zborovice nové webové stránky.

Něco nového u GSP Zborovice

GSP Zborovice se nechalo slyšet, že chystají pro zákazníky něco nového. Že by to byl nový web? Necháme se překvapit. Nemělo by to prý trvat dlouho :)

Přidány nové rubriky a informace Přidány nové rubriky a informace

Do našeho blogu postupně doplňujeme různé informace o kotoučích, pilkách a jiných zajímavých výrobcích.

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Pilové kotouče
© Pilové kotouče

Navigace:
Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.