Informace o pilách, kotoučích a kotoučových nožích

Technické informace o pilových kotoučích a jejich specifikace. Blog o kotoučích!


Bi-metalové pilové kotouče M42 VN

Bi-metalové pilové kotouče M42 VN

Popis a rozdělení bimetalových pilových kotoučů vyráběných v české republice firmou GSP Zborovice

Bi-metalový pilový kotouč M42-SA (= bi-metal standardní kvalita)

Šířka kotouče k dispozici: 27 - 80 mm

Popis: bi-metal pilový pás, ve 4% chromu legovaného základního materiálu a ozubenou čepelí z HSS M42, materiál č. 1,3247 s obsahem kobaltu 8%. Vytvrzení zubů řezu na připojeném pevném materiálu s vysokou pevností v ohybu, 68 HRc umožňuje řezání všech běžných ocelí až do tvrdosti 44 HRC obrobku ve všech směrech. Pilový pás typu "M42 SA" je řešením pro univerzální použití bi-metalového kotouče s možností měnit materiály a průřezy na všech typech strojů.

Použití: Na všechny materiály s pevností v tahu do 1400 N / mm ² (44 HRC) Univerzální stroje používané nezávislé pevnosti materiálů a profilů. Vhodné i pro neželezné kovy.

Šířka kotouče k dispozici: 27-67mm

Popis: bi-metal pilový kotouč v chromem legované oceli s cca 4%, vysoce přilnavý, nosný materiál s ozubeným okrajem z HSS M42, materiál č. 1,3247 s obsahem kobaltu 8% a tvrdostí zubů 68 HRC. Zvláštní geometrie zubů zamezuje sevření kotouče v řezném kanálu, jak se může stát v důsledku vnitřního napětí u velkých nosníků a profilů. Navíc umožňuje vibraci na řezání obrobků, aby se životnost pilového kotouče významně zvýšila.

Použití: Pro ​​materiály s pevností v tahu do 1400 N / mm ² (44 HRC)

Šířka kotouče k dispozici: 34 - 80 mm

Popis: bi-metal pilový pás v chromu legovaný s asi 4%, materiálu s vysoce viskózním pevným tělem a ozubeným okrajem z HSS M42 / materiál č. 1,3247 s obsahem kobaltu 8% a tvrdostí 68 HRC. Přední světové řešení pro řezání za použití vysoce legovaných materiálů na strojní pily nebo stroje ve výrobě. To se podařilo docílit 16 ° pozitivním úhlem čela s osvědčenými tri-chip výhodami, geometrií břitu se zvláštním omezením, což má za následek velmi agresivní řez s minimální drsností povrchu.

Použití: U vysoce legovaných ocelí, jako jsou nerezové oceli, tepelně odolné slitiny, titan, slitin na bázi niklu a niklových slitin super.

ilustrační foto kotouče

Bi- metalová kapela pilový list | Kategorie M51 –AU

Šířka kotouče k dispozici : 34 - 80 mm

Shodné s výše popsanými kvalitami " M42 RL " ,ale s o 25 % vyšším řezným výkonem, nebo o 25 % vyšší životností .

Popis: bi -metal pilový pás, ze 4 % chromu legované oceli, zvláštní omezení nosného materiálu a řezných zubů z HSS M51 / materiál č. 1,3207. Slitinové složky z 10 % kobaltu a wolframu umožňuje vytvrzení řezáku na 69 HRc. Přední světové řešení pro řezání za pomoci vysoce legovaných materiálů na strojní pily nebo pily ve výrobě. To se podařilo docílit pomocí 16 ° pozitivního úhlu čela s osvědčenými tri -chip výhodami a geometrií břitu se zvláštním omezením, což má za následek velmi agresivní řez s minimální drsností povrchu. 

Použití: U vysoce legovaných ocelí, jako jsou nerezové oceli, tepelně odolných slitin, titanu, slitin na bázi niklu a niklových slitin super.

Pilový kotouč ze slinutého karbidu | HM -SS

Šířka kotouče k dispozici: 27 - 80 mm

Popis: Pilový kotouč ze slinutého karbidu z chrom - legované oceli 4%, slinutý patentovanou technologií, tvrdý a pevný nosič osazený tvrdokovem, diamant -cut metoda zubů s tvrdostí 1600 HV. Speciální broušení umožňuje rozdělení průměru drážek v různých kategoriích kotoučů pro použití při výrobě s tlumením vibrací provozu. Nejlepší povrchová úprava, vysoký řezný výkon, tepelná odolnost a maximální životnost kotouče jsou charakteristiky tohoto přesného nástroje. Vzhledem k vysoké tvrdosti špičky zubů a pevnosti v ohybu základního materiálu je zaručenovýznamné zvýšení řezného výkonu a snížení doby možného cyklu.

HM-SS TAP | HM-SS Black TAP

TAP geometrie je určena pro univerzální obrábění nástrojových ocelí, nerezových ocelí a rychlořezných ocelí s SK pily s pásovými stupni. Pro materiály s tvrdostí až 50 HRc. HM-SS černý TAP má stejné vlastnosti jako HM-SS TAP, ale nabízí díky své povrchové úpravě přibližně o 25% vyšší řezný výkon, nebo o 25% delší životnost.

HM-SS TSN | HM-SS Black TSN

Vysoce výkonný pilový kotouč pro řezání indukčních kalených a popouštěných materiálů s tvrdostí nad 50 HRC např. pro pístnic. HM-SS černý TSN má stejné vlastnosti jako HM-SS TSN ale nabízí povrchovou úpravu s přibližně o 25% vyšší řezným výkonem, nebo o 25% delší životností.

Popis: Strojní pilový list z rychlořezné oceli DMo5 / 1,3343, tvrdostí po celé šířce čepele, s tvrdostí zubů ve špičkách kolem 65HRc.

Použití: vhodné pro univerzální obrábění ocelí.

SPECIÁLNÍ HSS 8P

Popis: Strojní pilový list z rychlořezné oceli DMo5 / 1,3343, tvrdostí po celé šířce čepele s tvrdostí 65 HRC i ve špičkách zubů. Špičky zubů mají 8 ° pozitivní úhel čela frézované a broušené fasety.

Použití: speciálně pro řezání dlouhých a těžce řezacích materiálů.

Gamma nože BI-METAL

Popis: Strojní pilové kotouče HSS Bi-metal. Jedná se o svařované ozubené pásy HSS (materiál 1,3247, přibližně 68 HRc) vede k vysoké účinnosti z téměř nepřekonatelnou životností.

Použití: vhodné pro univerzální obrábění ocelí. Je vhodný také pro ušlechtilou ocel.

ilustrační fotka kotouče

Media: www.gspzborovice.cz Autor: Krajča

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Z jaké oblasti byste chtěli další článek?

Pilové kotouče - (VHM, HSS a SK)
Výsledek ankety
157
Pily (ruční, motorové, elektrické, strojní)
Výsledek ankety
40
Kotoučové nože (HSS)
Výsledek ankety
38
Frézy (VHM a HSS)
Výsledek ankety
18
Motorové pily
Výsledek ankety
9
Jiné
Výsledek ankety
25
 

Archiv anket

Najdi na webu
Stiskni pro hledání
 
Pilové kotouče Hecht

Na trhu se objevují pilové kotouče značky Hecht. Převážně slouží na dřevo a jejich kvalita je velmi dobrá. Pozor ale na neoriginální kotouče!

GSP Zborovice - nový web GSP Zborovice - nový web

Na začátku roku 2014 spustilo GSP zborovice nové webové stránky.

Něco nového u GSP Zborovice

GSP Zborovice se nechalo slyšet, že chystají pro zákazníky něco nového. Že by to byl nový web? Necháme se překvapit. Nemělo by to prý trvat dlouho :)

Přidány nové rubriky a informace Přidány nové rubriky a informace

Do našeho blogu postupně doplňujeme různé informace o kotoučích, pilkách a jiných zajímavých výrobcích.

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Pilové kotouče
© Pilové kotouče

Navigace:
Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.